Düzeltme gönder

Süzme Yoğurt

46 ürün, 100 kcal başına proteine göre sıralı.

#ÜrünProtein / 100 kcal
🥇Az Yağlı Beyaz Peynir 500 GMigros · 100 g
P 18 gK 2,6 gY 6,5 g142 kcal
12,7 g
🥈Light Laktozsuz Dilimli Beyaz Peynir 420 GBahçıvan · 100 g
P 19 gK 2 gY 7,5 g151 kcal
12,5 g
🥉Light Beyaz Peynir 700 GSütaş · 100 g
P 16 gK 2,5 gY 7 g137 kcal
11,7 g
⭐Süzme Yoğurt 375 grSütaş · 100 g
P 9 gK 6 gY 3 g87 kcal
10,3 g
⭐Süzme Yoğurt 750 grSütaş · 100 g
P 9 gK 6 gY 3 g87 kcal
10,3 g
6Süzme Yoğurt Daha Yoğun Kıvamlı 900 gSütaş · 100 g
P 8,5 gK 3,9 gY 5,5 g99 kcal
8,6 g
7Süzme Yoğurt 750 GSütaş · 100 g
P 8 gK 3,9 gY 5,5 g97 kcal
8,2 g
8Yarım Yağlı Laktozsuz Süzme Peynir 500GBahçıvan · 100 g
P 12 gK 3 gY 10 g150 kcal
8 g
9Tam Yağlı Beyaz Peynir 1000 Gİçim · 100 g
P 13,6 gK 2,4 gY 12 g172 kcal
7,9 g
10Süzme Yoğurt 900 GMigros · 100 g
P 11 gK 8,1 gY 7 g136 kcal
7,9 g
11Yüksek Proteinli Süzme Peynir 500 GPınar · 100 g
P 14 gK 4,9 gY 12 g184 kcal
7,6 g
12Serpme Beyaz Peynir 200 GBahçıvan · 100 g
P 17 gK 3,5 gY 16 g226 kcal
7,5 g
13Süzme Yoğurt 5 kgÖmür · 100 g
P 8 gK 3 gY 7 g107 kcal
7,5 g
14Kaymaklı Çömlek Yoğurt KgVelioğlu · 100 g
P 6,2 gK 4,6 gY 4,5 g84 kcal
7,4 g
15Tam Yağlı Süzme Yoğurt 450 gBademli Kooperatifi · 100 g
P 9 gK 7,2 gY 6,5 g117 kcal
7,3 g
16Süzme Yoğurt 900 GEker · 100 g
P 7,5 gK 5 gY 5,8 g102 kcal
7,3 g
17Süzme Yoğurt 500 Gİçim · 100 g
P 8 gK 5,7 gY 6 g109 kcal
7,3 g
18Süzme Yoğurt 650 grİçim · 100 g
P 7,5 gK 3,5 gY 6,5 g102 kcal
7,3 g
19Yoğurt Süzme 500 grİçim · 100 g
P 7,5 gK 3,5 gY 6,5 g102 kcal
7,3 g
20Tam Yağlı Beyaz Peynir KgYeşil Kozan · 100 g
P 15 gK 0,7 gY 16 g207 kcal
7,2 g
21Organik Tam Yağlı Taze Beyaz Peynir 500 GElta Ada · 100 g
P 15 gK 4 gY 17 g219 kcal
6,6 g
22Tam Yağlı Taze Beyaz Peynir 900 GTorku · 100 g
P 13,5 gK 2,5 gY 15,8 g206,2 kcal
6,5 g
23Beyaz Peynir 1 KgMigros · 100 g
P 15 gK 0,4 gY 19 g232 kcal
6,4 g
24Dilimli Beyaz Peynir 420 GBahçıvan · 100 g
P 14 gK 3,5 gY 17 g223 kcal
6,3 g
25Çırpılmış Yoğurt 500 GEker · 100 g
P 4,5 gK 4,6 gY 3,8 g71 kcal
6,3 g
26Süzme Yoğurt 400 GArslan · 100 g
P 8 gK 6,25 gY 8 g129 kcal
6,2 g
27Beyaz Peynir KgEkici · 100 g
P 14,5 gK 3,5 gY 18,3 g225 kcal
6,1 g
28Tam Yağlı Beyaz Peynir 500 Gİçim · 100 g
P 13 gK 3,5 gY 16,5 g215 kcal
6 g
29Sarımsaklı Yoğurt 500 grSütaş · 100 g
P 4,3 gK 7 gY 3 g72 kcal
6 g
30Süzme Peynir 500 GBahçıvan · 100 g
P 12 gK 3 gY 16 g204 kcal
5,9 g
31Tam Yağlı Probiyotik Süzme Beyaz Peynir 500 GBahçıvan · 100 g
P 12 gK 3 gY 16 g204 kcal
5,9 g
32Süzme Yoğurt 500 GEker · 100 g
P 5,6 gK 5 gY 5,8 g95 kcal
5,9 g
33Yoğurt Süzme 500 grEker · 100 g
P 5,6 gK 5 gY 5,8 g95 kcal
5,9 g
34Süzme Peynir 500 GMigros · 100 g
P 12 gK 3 gY 16 g204 kcal
5,9 g
35Yoğurt Cacık 500 grSütaş · 100 g
P 3,7 gK 6,1 gY 2,7 g64 kcal
5,8 g
36Süzme Yoğurt 900 grEker · 100 g
P 5,6 gK 5 gY 7 g105 kcal
5,3 g
37Süzme Peynir 500 GPınar · 100 g
P 11 gK 4,8 gY 16 g207 kcal
5,3 g
38Beyaz Peynir KgAkpınar · 100 g
P 13,7 gK 0 gY 20 g265 kcal
5,2 g
39Dip Cips Cheddar Soslu Yoğurt 125 GEker · 100 g
P 4 gK 7 gY 4 g80 kcal
5 g
40Süzme Peynir 250 Gİçim · 100 g
P 12 gK 2 gY 20,5 g241 kcal
5 g
41Süzme Peynir 500 Gİçim · 100 g
P 12 gK 2 gY 20,5 g241 kcal
5 g
42Süzme Peynir 250 GSütaş · 100 g
P 11 gK 3 gY 18 g218 kcal
5 g
43Dip Cips Acı Soslu Yoğurt 125 GEker · 100 g
P 4 gK 7,3 gY 4 g81 kcal
4,9 g
44Yumuşak Süzme Peynir 500 Gİçim · 100 g
P 9 gK 2,8 gY 15,5 g187 kcal
4,8 g
45Laktozsuz Tam Yağlı Taze Beyaz Peynir 750 GTahsildaroğlu · 100 g
P 11 gK 3,95 gY 20 g224,26 kcal
4,6 g